NATURE'S PROTECTION Superior Care Red Coat Adult Small breed Grain free Salmon - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPNPOKAS0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Veterinární klasifikace
Kompletní krmivo
Typ balení
Taška
Další funkce
Bez lepku
Kategorie produktu
Suché krmivo
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Potravinová alergie
Řada
NATURE'S PROTECTION Superior Care
Forma dávkování
Pevný
Bezlepkový
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Hlavní příchuť
Losos
Bez sóji
Ano
Psí plemeno
Všechna plemena malých psů
Stáří zvířete
Dospělí
Hmotnost
10 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
27%
Hrubá vláknina
3%
Hrubý popel
8,5%
Obsah tuku
17%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.1 kg |
| EAN: | 4771317472311 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 555 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
