NATURE'S OCHRANA Superior Care White Dogs Adult Small Białoryba - suché krmivo pro psy bez obilovin - 10 kg
Kód: DLPNPOKAS0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez kuřecího masa
Velikost plemene
Malé plemeno 5 - 10 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Stáří zvířete
Dospělí
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Sezónní nabídka
Léto s vaším domácím mazlíčkem
Hlavní příchuť
Ryby
Bez cukru
Ano
Specifické potřeby zvířete
Kůže a srst
Psí plemeno
Všechna plemena miniaturních psů
Bezlepkový
Ano
Forma dávkování
Pevný
Hmotnost
10 kg
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ano
Bez umělých barviv
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Obsah tuku
13%
Hrubá vláknina
4%
Hrubý popel
9,5%
Bílkoviny
24%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.2 kg |
| EAN: | 4771317456687 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 570 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
