NATURAL TRAIL Premium Insects - suché krmivo pro psy - 10kg
Kód: DLPNTUKAS0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost
10 kg
Kategorie produktu
Suché krmivo
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Ano
Bez sóji
Ano
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Bez cukru
Ano
Bezlepkový
Ano
Hlavní příchuť
Hmyz
Kategorie
Pro vašeho psa
Další funkce
Bez obilovin
Psí plemeno
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva.
Nutriční hodnoty
Hrubý popel
7,4%
Bílkoviny
25%
Obsah tuku
11,3%
Hrubá vláknina
5,5%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 10.35 kg |
| EAN: | 5907710906132 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
