Nástěnná stříška MAAN Vertical P 2 50 310 m3/h, bílá
Kód: AGDMA2OKA0057
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída účinnosti osvětlení
A
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Třída energetické účinnosti (stará)
B
Roční spotřeba energie
34 kWh
Vzhled
Motor dodáván
Ano
Poloha osvětlení
Zpět
Základní materiál
Sklo
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Bílá
Umístění ovládání
Zpět
Výkon topného tělesa
5 W
Počet žárovek
1 žárovek
Typ filtru mastnoty
Hliník
Hmotnost a rozměry
Šířka
500 mm
Údaje o balení
Uživatelská příručka
Ano
Záruční list
Ano
Množství
1
Typ balení
Karton
Výkon
Počet rychlostí
3
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (nízká rychlost)
49 dB
Hlučnost (vysoká rychlost)
62 dB
Maximální výkon odsávání
310 m³/h
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.25 kg |
| EAN: | 5901703830404 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
| Model: | Nástěnný odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
