Nástěnná stříška MAAN Mix 3 50 310 m3/h, bílá
Kód: AGDMA2OKA0073
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída účinnosti osvětlení
A
Roční spotřeba energie
61 kWh
Třída účinnosti dynamiky kapalin
E
Třída energetické účinnosti (stará)
C
Vzhled
Motor dodáván
Ano
Barva
Bílá
Počet žárovek
1 žárovek
Poloha osvětlení
Čelní
Výkon topného tělesa
5 W
Umístění ovládání
Čelní
Základní materiál
Ocel
Typ filtru mastnoty
Hliník
Typ ovládání
Knoflíky
Hmotnost a rozměry
Šířka
500 mm
Hloubka
480 mm
Údaje o balení
Typ balení
Karton
Záruční list
Ano
Množství
1
Uživatelská příručka
Ano
Výkon
Počet rychlostí
3
Maximální výkon odsávání
310 m³/h
Hlučnost (vysoká rychlost)
63 dB
Umývatelný filtr
Ano
Hlučnost (nízká rychlost)
47 dB
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neinstalujte spotřebič, aniž byste si přečetli návod k použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.15 kg |
| EAN: | 5901703830695 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 590 mm |
| Šířka balení: | 600 mm |
| Délka balení: | 335 mm |
| Model: | Nástěnný odsavač par |
| Typ žárovky: | LED |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
