Nástavec - Pomalý extrudér KENWOOD KAX720PL
Kód: AGAKNWRKP0032
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
Kenwood
Barva
Šedá
Základní materiál
Plastický
Nádoba na džus
0,4 l
Vzhled
Nádoba na džus
Ano
Zámek zařízení
Ano
Nastavení hrdla
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
220 mm
Hmotnost včetně balení
3 kg
Výška
270 mm
Hloubka
270 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.37 kg |
| EAN: | 5011423197517 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 215 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
