Napájení ASRock STEEL LEGEND 1000W 80 Plus Gold (90-UXS100-GFEAAA)
Kód: ZDLASROBU0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Maximální výstupní proud (+12 V)
83,4 A
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Celkový příkon
1000 W
Prvky ochrany napájení
OTP (ochrana proti přehřátí)
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Bezpečnostní spínač
Ano
Průměr větráku
13,5 cm
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Umístění větráku
Vršek
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
150 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
3
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Počet napájecích konektorů SATA
9
Napájecí konektor 16 PIN PCIe GEN5
1
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
2
Výkon
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
ATX verze
3.1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek není vhodný k likvidaci s komunálním odpadem - likvidujte jej v souladu s místními předpisy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 3.165 kg |
| EAN: | 4710483949166 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 184 mm |
| Šířka balení: | 302 mm |
| Délka balení: | 129 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
