Napájení ASRock Phantom Gaming 1600W (PG-1600G)
Kód: ZDLASROBU0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Celkový příkon
1600 W
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Prvky ochrany napájení
UVP (podpěťová ochrana)
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Průměr větráku
13,5 cm
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Modulární kabeláž
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Umístění větráku
Vršek
Hmotnost a rozměry
Šířka
150 mm
Výška
86 mm
Hloubka
180 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektory PCI Express (12+4 kolíků)
2
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
8
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
6
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
2
Počet napájecích konektorů SATA
12
Výkon
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
ATX verze
3.1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 4710483948701 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 312 mm |
| Délka balení: | 126 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
