Napájení ASRock Challenger Gold 650W (CL-650G)
Kód: ZDLASROBU0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Celkový příkon
650 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Prvky ochrany napájení
OPP (ochrana proti přetížení)
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Umístění větráku
Vršek
Průměr větráku
12 cm
Barva
Černá
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
140 mm
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
1
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
Počet napájecích konektorů SATA
4
Výkon
ATX verze
3.1
Formát PSU
ATX
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 4710483948145 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
