Napájení ASRock Challenger Bronze 750W (CL-750B)
Kód: ZDLASROBU0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Celkový příkon
750 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Prvky ochrany napájení
OVP (přepěťová ochrana)
Vzhled
Průměr větráku
12 cm
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Barva
Černá
Typ chlazení
Aktivní
Umístění větráku
Vršek
Bezpečnostní spínač
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
86 mm
Šířka
150 mm
Hloubka
140 mm
Možnosti připojení
Napájecí konektor základní desky
20+4 pin ATX
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
2
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
Napájecí konektory PCI Express (12+4 kolíků)
1
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
2
Počet napájecích konektorů SATA
4
Výkon
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Bronze
ATX verze
2.52
Formát PSU
ATX
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt – riziko úrazu elektrickým proudem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 4710483948213 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 195 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 97 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
