NAPÁJECÍ ZDROJ AEROCOOL PGS VX-800PLUS 800W 80+
Kód: ZDLAEROBU0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Kombinovaný výkon (-12 V)
3,6 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
696 W
Vstupní proud
5 A
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
22 A
Maximální výstupní proud (+5 V)
18 A
Kombinovaný výkon (+5 V)
130 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Celkový příkon
800 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
130 W
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Maximální výstupní proud (+12 V)
58 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
12,5 W
Vzhled
Průměr větráku
12 cm
Umístění větráku
Vršek
Barva
Černá
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Výkon
Formát PSU
ATX
Podporované formáty základní desky
ATX
Účel
PC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.595 kg |
| EAN: | 4713105962819 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 100 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
