MSI MPG VELOX 100P AIRFLOW počítačová skříň Midi Tower Černá
Kód: OBUMISOBU0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Kombo HDD/SDD rám
Ano
Vzhled
Formát
Midi Tower
Vhodné pro
Hraní
Barva
Černá
Počet expanzních slotů
7
Podporované formáty základní desky
ATX
Počet 2.5" pozic
2
Boční okno
Ano
Model
PC
Počet 3,5" pozic
2
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,7 kg
Výška
490 mm
Hloubka
474 mm
Šířka
231 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C
2
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Audio vstup
Ano
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84733080
Chlazení
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Podporované velikosti horních chladičů
360 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované průměry vrchních ventilátorů
140 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.8 kg |
| EAN: | 4719072829292 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 330 mm |
| Šířka balení: | 580 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
