MSI MAG PANO 130R PZ počítačová skříň Midi Tower Černá
Kód: OBUMISOBU0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Kombo HDD/SDD rám
Ano
Vzhled
Podporované formáty základní desky
Mini-ATX
Počet 3,5" pozic
2
Model
PC
Tlačítko zap/vyp
Ano
Maximální délka PSU
18 cm
Maximální výška CPU chladiče
16,5 cm
Formát
Midi Tower
Barva
Černá
Počet expanzních slotů
7
Maximální délka grafické karty
40 cm
Počet 2.5" pozic
3
Tlačítko reset
Ano
Počet podporovaných úložných jednotek
3
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,37 kg
Šířka
232 mm
Výška
490 mm
Hloubka
460 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
10 kg
Možnosti připojení
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu
Ano
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
2
Počet portů USB typu C
1
Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C
1
Chlazení
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Podporované velikosti horních chladičů
120
Počet podporovaných bočních ventilátorů (max)
3
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
3
Instalované boční ventilátory
3x 120 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 120 mm
Podporované velikosti bočních chladičů
120
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Napájení
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.97 kg |
| EAN: | 4711377365758 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 591 mm |
| Šířka balení: | 559 mm |
| Délka balení: | 336 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
