MSI MAG Coreliquid A13 240 Základová deska, Procesor Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Černá 1 kusů
Kód: CHLMISZEW0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba pumpy
2,88 W
Proud čerpadla
240 mA
Spotřeba ventilátoru
1,8 W
Napětí čerpadla
5 V
Napětí ventilátoru
5 V
Proud ventilátoru
0,15 A
Vzhled
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Barva podsvětlení
Více
Osvětlovací LED
Ano
Barva
Černá
Konektor ventilátoru
3-pinový
Materiál chladiče
Hliník
Materiál základní desky
Měď
Hmotnost a rozměry
Hloubka vodního bloku
6,93 cm
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Délka kabelu
0,45 m
Šířka chladiče
27,7 cm
Hloubka chladiče
12 cm
Výška vodního bloku
5,7 cm
Šířka vodního bloku
7,09 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Další charakteristiky
Materiál trubky
Ethylen-propylen-dienový monomer (EPDM)
Výkon
Otáčky motoru čerpadla
3800 ot/min
Průměrná doba do selhání ventilátoru (MTTF)
40000 h
Konektor pro čerpadlo
3-pinový
Hladina hluku pumpy
20 dB
Průměrná doba do selhání čerpadla (MTTF)
25000 h
Průměr větráku
12 cm
Počet kusů v balení
1 kusů
Typ ložiska
Kluzné ložisko
Podpora PWM (pulzně šířková modulace)
Ano
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Pokoj
Základová deska, Procesor
Maximální proud vzduchu
62,6 cfm
Podporované patice procesorů
Socket AM4
Obsah balení
Včetně šroubů
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Chladicí potrubí neohýbejte ani nepoškozujte; hrozí nebezpečí úniku a koroze.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.06 kg |
| EAN: | 4711377273763 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 266 mm |
| Šířka balení: | 347 mm |
| Délka balení: | 149 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
