MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC NVIDIA 8 GB GDDR7
Kód: VGAMISNVDM262
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Procesor
Typ
GeForce RTX 5060
Rodina grafického procesoru
NVIDIA
CUDA jádra
3840
Maximální počet displejů na videokartu
4
Rychlost přetaktování procesoru
2527 MHz
CUDA
Ano
Maximální rozlišení
7680 x 4320 px
Příkon
Minimální systémové napájení
550 W
Spotřeba elektrické energie
145 W
Doplňkové napájení konektorů
1x 8-pin
Vzhled
Chladicí technologie
MSI TORX FAN 5.0
Barva
Stříbrná
Formát
Full-Height/Half-Length (FH/HL)
Průměr větráku
12 cm
Typ chlazení
Aktivní
Počet ventilátorů
2 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
511 g
Délka
197 mm
Výška
120 mm
Hloubka
41 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
829 g
Možnosti připojení
Verze DisplayPortu
2.1b
Počet připojení DisplayPorts
3
Počet HDMI portů
1
Verze HDMI
2.1b
Rozhraní
PCI Express x16 5.0
Paměť
Paměťová sběrnice
128 bit
Typ paměti grafické karty
GDDR7
Paměť grafické karty
8 GB
Rychlost přenosu dat
28 Gbit/s
Výkon
Dvojité DVI
Ne
Verze DirectX
12 Ultimate
Přetaktovaná (OC) edice
Ano
G-SYNC společnosti NVIDIA
Ano
Integrovaný TV tuner
Ne
Verze OpenGL
4.6
Obsah balení
Dodávané kabely
Výkon
Logistická data
Množství na přepravní kartonové balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.85 kg |
| EAN: | 4711377344272 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 285 mm |
| Délka balení: | 207 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
