MS Windows Svr CAL 2025 PL 5Clt Device CAL OEM
Kód: OPRMICSVR0330
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet podporovaných jader procesoru
16
Jazyková verze
Polský
Licence
Počet licencí
5 licencí
Typ softwaru
Licence
Podporované platformy
64bitový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 0.027 kg |
| EAN: | 196388487738 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 2 mm |
| Šířka balení: | 193 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
