MPM SMK-02 - mini kuchyně, sada domácích spotřebičů 4 v 1
Kód: AGDMPMLOZ0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vestavná varná deska
Ano
Odkapávací tác
Ne
Barva
Černá
Vestavná chladnička
Ano
Tvar dřezu
Obdélníkový
Typ produktu
Sada
Počet dřezů
1 misky/misek
Příkon
Třída energetické účinnosti
E
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
86 kg
Hloubka
600 mm
Výška
940 mm
Šířka
1000 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Spotřebič sami nerozebírejte.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Vodovodní kohoutek
Kohoutek v ceně
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 83 kg |
| EAN: | 5903151037336 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 980 mm |
| Šířka balení: | 1060 mm |
| Délka balení: | 660 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
