MPM MOD-22 vysavač 4,5 l Bubnový vysavač Suché a mokré 2400 W Bezsáčkové
Kód: AGDMPMODK0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Maximální příkon
2400 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
230 V
Příkon (IEC)
210 W
Vzhled
Materiál trubky
Plast
Barva
Červená
Objem prachové nádoby/sáčku
4,5 l
Kapacita nádrže na kapalinu
10 l
Vysávání
Suché a mokré
Počet koleček
4 kolo/kola
Model
Bubnový vysavač
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Výkon
Čisticí povrchy
Koberec
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Vzduchový filtr
HEPA
Pracovní dosah
9,5 m
Třída HEPA
HEPA 13
Počet filtrů
4
Správné použití
Domácí
Obsah balení
Štěrbinový nástavec
Ano
Návod na použití
Ano
Hubice na čalounění
Ano
Ergonomie
Úložný prostor pro kabel
Ano
Držadlo
Ano
Délka šňůry
6 m
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Vysavač obsahuje elektrické součásti a nesmí se vyhazovat do běžného odpadkového koše.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.55 kg |
| EAN: | 5901308014889 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 700 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
