MPM KUCHENNY OKAP MPM-54-OWS-02
Kód: AGDMPMOKA0051
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Třída energetické účinnosti
C
Roční spotřeba energie
88 kWh
Vzhled
Typ žárovky
LED
Model
Vestavěný
Vestavěný displej
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Barva
Stříbrná
Výkon topného tělesa
8 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
520 mm
Hmotnost
6,7 kg
Výkon
Hlučnost (vysoká rychlost)
68 dB
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Maximální výkon odsávání
626 m³/h
Hlučnost (nízká rychlost)
58 dB
Třída účinnosti dynamiky kapalin
C
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Hlučnost
68 dB
Základní materiál
Sklo, Ocel
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
55 cm
Třída účinnosti osvětlení
B
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Vyjímatelný filtr
Ano
Typ filtru mastnoty
Hliník
Bezpečnostní upozornění
Varování
Udržujte dostatečnou vzdálenost od hořlavých povrchů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.6 kg |
| EAN: | 5903151087003 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
