MPM KUCHENNY OKAP MPM-54-OWS-01
Kód: AGDMPMOKA0050
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A+++ až D
Roční spotřeba energie
79 kWh
Třída energetické účinnosti
C
Vzhled
Barva
Černá
Typ žárovky
LED
Typ ovládání
Dotyk
Vestavěný displej
Ne
Výkon topného tělesa
1,5 W
Model
Vestavěný
Podpora gest
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
7,6 kg
Šířka
520 mm
Výkon
Hlučnost
67 dB
Základní materiál
Sklo, Ocel
Maximální výkon odsávání
518,8 m³/h
Třída účinnosti dynamiky kapalin
D
Hlučnost (vysoká rychlost)
67 dB
Hlučnost (nízká rychlost)
60 dB
Minimální vzdálenost od plynové plotny
65 cm
Třída účinnosti osvětlení
B
Třída účinnosti filtrovaní mastnoty
D
Minimální vzdálenost od elektrické varné desky
55 cm
Typ odsávání
Odvádění/Recirkulovaní
Filtrování
Typ filtru mastnoty
Hliník
Vyjímatelný filtr
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před čištěním odpojte jednotku od zdroje napájení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.6 kg |
| EAN: | 5903151087010 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 335 mm |
| Šířka balení: | 555 mm |
| Délka balení: | 315 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
