Motus Scooty 10 GEN 6 Hulajnoga elektryczna 15 Ah Szary
Kód: SKAMTSHUE0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet koleček
2 kolo/kola
Technologie displeje
LCD
Vestavěný displej
Ano
Sklopný
Ano
Maximální rychlost
20 km/h
Maximální vzdálenost na nabití
65 km
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Barva
Černá
Typ kol
Pneumatické
Průměr zadních kol
25,4 cm
Typ motoru
Elektrický
Průměr předních kol
25,4 cm
Příkon
Výkon motoru
350 W
Kapacita baterie
15 Ah
Maximální výkon
700 W
Hmotnost a rozměry
Výška
1180 mm
Hloubka
1180 mm
Hmotnost
17,5 kg
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Včetně sedadla
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro elektronický odpad.
Výstražné piktogramy
GHS02: Flammable
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 5906954761071 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 1185 mm |
| Délka balení: | 190 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
