Motorola Moto Watch Fit
Kód: AKGMOTSMA0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva pásu
Zelená
Voděodolný
Ano
Typ displeje
OLED
Tvar
Obdélník
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP68
Vodotěsné až do
50 m
Barva opláštění
Černá
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
25 g
Šířka
44,5 mm
Tloušťka
9,5 mm
Hloubka
37,9 mm
Další charakteristiky
Bluetooth
Ano
Verze Bluetooth
5.3
Obrazovka
Dotyková obrazovka
Ano
Úhlopříčka displeje
4,83 cm (1.9")
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Návod na použití
Ano
Nabíječka
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Do not leave the device in high temperature areas.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.122 kg |
| EAN: | 840023294563 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 90 mm |
| Šířka balení: | 100 mm |
| Délka balení: | 40 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
