Morphy Richards AutoClean Speed Steam Pro 1,6 l Keramická žehlicí plocha Purpurová
Kód: AGDMORPAW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vyměnitelná vodní nádrž
Ano
Systém proti usazování
Ano
Vertikální napařování
Ano
Parní ráz
600 g/min
Barva
Purpurová
Materiál žehlicí plochy
Keramická žehlicí plocha
Stálý výstup páry
140 g/min
Maximální tlak páry
7 bar
Objem zásobníku vody
1,6 l
Uzamykání
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Technické detaily
Délka kabelu
2 m
Odstraňování vodního kamene a čištění
Ano
Další charakteristiky
Příkon
3000 W
Ergonomie
Úložný prostor pro kabel
Ano
Délka šňůry
2 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | F012M |
| Hmotnost: | 6.4 kg |
| EAN: | 5011832061829 |
| pkwiu: | 28.29.22.0 |
| Product is large: | N |
| Výška: | 492 mm |
| Šířka: | 286 mm |
| Délka: | 378 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
