MOOG SUBsequent 37 - Analogový syntezátor
Kód: IKLMOGSYN0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Analogový syntezátor
Vzhled
Arpeggiator
Ano
Filtry
Žebříčkový filtr
Počet VCO
3
Modulační kolečko
Ano
Počet kláves na klávesnici
37
Generátory obálek
ADSR (Attack, Decay, Sustain, Release)
Pitch-bend kolečko
Ano
Barva
Přírodní dřevo
Typ displeje
LCD
Hmotnost a rozměry
Výška
170 mm
Šířka
680 mm
Hmotnost
10 kg
Hloubka
375 mm
Možnosti připojení
MIDI vstup
Ano
MIDI výstup
Ano
Výstup TS 1/4" (6,35 mm)
1
Instrumentální vstup TS 1/4" (6,35 mm)
1
CV vstup
Keyboard Gate
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Napájecí konektor
Napájecí konektor
USB port
Ano
Napájení
Vstupní střídavé napětí
100-240 , 50-60 Hz
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.958 kg |
| EAN: | 040232613487 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 228 mm |
| Šířka balení: | 812 mm |
| Délka balení: | 432 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
