Monitorovací systém Reolink Home Hub 1
Kód: CIPRLNKAM0170
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Použitelná karta o maximální kapacitě
512 GB
Barva
Bílá
LED indikátory
Ano
Umístění / poloha
Vnitřní
Model
Základní jednotka
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Počet uživatelů
11 uživatel/ů
Tlačítko reset
Ano
Maximální počet podporovaných kamer
8
Slot na paměťovou kartu
Ano
Příkon
Výstupní proud
1 A
Výstupní napětí
12 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
95 mm
Hmotnost
441 g
Výška
161,8 mm
Hloubka
95 mm
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Napájecí konektor
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 45 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 6976930223694 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 102 mm |
| Obsah balení: | 1* Rozbočovač 1 1* 128GB karta micro SD 1* Napájecí adaptér 1* 1m síťový kabel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
