Mikrovlnná trouba G3Ferrari s grilem G1015510 šedá
Kód: AGDG3FKMW0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Výkon trouby
700 W
Časovač odloženého startu
Ne
Funkce hodin
Ano
Uchycení dveří
Levý
Otočný talíř
Ano
Vnitřní kapacita
20 l
Velikost otočného talíře
24,5 cm
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Typ časovače
Digitální
Časovač
Ano
Vestavěný displej
Ano
Otevírání dveří
Boční otevírání
Systém otevírání dvířek
Tahem
Výkon grilu
800 W
Typ displeje
LED
Umístění přístroje
Pracovní deska
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Barva
Šedá
Příkon
Spotřeba
1150 W
Vstupní střídavé napětí
230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Výška
250 mm
Hloubka
340 mm
Šířka
455 mm
Hmotnost
10,7 kg
Funkce a programy vaření
Funkce uchování teploty
Ne
Funkce grilování
Ano
Vaření v páře
Ne
Gril
Ne
Počet varných programů
8
Automatické rozmrazování
Ano
Konvekční vaření
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8055176400866 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 310 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
