MIKROVĚŽ S BLUETOOTH MS16BT EDITION
Kód: OAVBLAWIE0020
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Wi-Fi
Ne
Bluetooth
Ano
Příkon
Vstupní napětí
230 V
Vstupní frekvence
50 Hz
Napájecí zdroj
AC
Vzhled
Osvětlení
Ano
Barva
Bílá
Model
Domácí mikro audio systém
Přehrávač optických disků
Ano
Typ vkládání disku
Vpředu
Počet optických disků
1 disky
Hmotnost a rozměry
Hloubka
238 mm
Hmotnost zavazadla
4,92 kg
Výška
102 mm
Šířka
220 mm
Šířka předního reproduktoru
12,5 cm
Výška předního reproduktoru
24,2 cm
Hloubka předního reproduktoru
18,5 cm
Možnosti připojení
Počet portů USB
1
Připojení sluchátek
3,5 mm
Výstupy pro sluchátka
1
USB port
Ano
Typ zdroje
AC
Vstup AUX
Ano
Výkon
MP3 přehrávač
Ano
Podporovaná média
CD-RW
Přehrávané disky
MP3
Přímé přehrávání USB
Ano
Podporované formáty zvukových souborů
MP3
Obrazovka
Typ displeje
LED
Podpora ID3 tagů
Ne
Budík
Ano
Obsah balení
Množství
1
Dálkový ovladač
Ano
Ergonomie
Ekvalizér
Ano
Opakované buzení
Ano
Dálkové ovládání
Ano
Hodiny
Ano
Ovládání hlasitosti
Otočné
CD přehrávač
Ano
Multimédia
RMS výkon
15 W
Počet reproduktorů
2
Typ reproduktoru
1-way
Zesilovač
Ano
Rádio
RDS tuner
Ano
Podporovaná pásma
FM
Množství předvolených stanic
40
Služby RDS
PLL
Přednastavené stanice
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Směs |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5901750505928 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 300 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 465 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
