MIDIPLUS Up - Softwarový ovladač DAW
Kód: IKLMPSMID0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita
Logic Pro
Typ produktu
Ovladač DAW
Příkon
Typ zdroje
DC
Vstupní napětí
12 V
Proud
2 A
Vzhled
Podsvícení RGB
Ano
Počet tlačítek
73 tlačítka
Počet faderů
8
Počet knoflíků (enkodérů)
8
Hmotnost a rozměry
Výška
54 mm
Šířka
442 mm
Hmotnost
3,45 kg
Hloubka
294 mm
Možnosti připojení
Počet portů USB typu A
1
Počet portů USB typu C
1
Rozhraní
USB
Obrazovka
Počet výstavních panelů
8
Typ displeje
LCD
Bezpečnostní upozornění
Varování
Do not open the housing; risk of electric shock.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.425 kg |
| EAN: | 6974304440364 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 530 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 95 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
