Microsoft Xbox Series S 512 GB Wi-Fi Bílá
Kód: KSLMI1ONE0037
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi
Ano
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní Ethernetu
Fast Ethernet
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
Úložná média
Vestavěná optická jednotka
Ne
Ukládací médium
SSD
Vnitřní kapacita pro ukládání
512 GB
Hmotnost a rozměry
Výška
275 mm
Hloubka
65 mm
Šířka
151 mm
Hmotnost
2 kg
Možnosti připojení
Verze HDMI
2.1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
3
Napájecí konektor
Ano
Počet HDMI portů
1
Výkon
Kmitočet grafického procesoru
1565 MHz
Výpočetní jednotky
20
Počet jader procesoru
8
Platforma
Xbox Series S
Barva
Bílá
Výkonnost grafického procesoru
4 TFLOPS
Vnitřní paměť
10000 MB
Takt procesoru
3,6 GHz
Typ
AMD Radeon
Výrobce procesoru
AMD
Typ vnitřní paměti
GDDR6
Model procesoru
AMD Ryzen Zen 2
Obsah balení
Dodávané kabely
AC
Herní ovladač
Gamepad
Videohra součástí balení
Ne
Počet joysticků v balení
1
Multimédia
Typ HD rozlišení
Quad HD
Podporované formáty zvukových souborů
LPCM
Audio dekodéry
Dolby Digital 5.1
Podpora HDR
Ano
Zobrazovací formát
1440p
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.09 kg |
| EAN: | 196388421442 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
