Microsoft Windows 11 Professional BOX USB PL
Kód: OPRMI1OSY0127
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ média
USB flash disk
Jazyková verze
Polský
Systémové požadavky
Minimální rychlost procesoru
1000 GHz
Minimální požadované DirectX
12.0
Minimální místo na pevném disku
64 GB
Minimální RAM
4 TB
Licence
Počet licencí
1 licencí
Typ softwaru
Krabice
Podporované platformy
64bitový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 889842967074 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 148 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
