Microsoft Windows 11 Home 1 licencí
Kód: OPRMICOSY0403
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ média
DVD
Jazyková verze
Polský
Systémové požadavky
Minimální RAM
4 TB
Minimální místo na pevném disku
64 GB
Minimální požadované DirectX
12.0
Minimální rychlost procesoru
1000 GHz
Požadována mechanika CD-ROM
Ano
Licence
Počet licencí
1 licencí
Podporované platformy
64bitový
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 0.043 kg |
| EAN: | 889842905427 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 2 mm |
| Šířka balení: | 193 mm |
| Délka balení: | 138 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
