Micron 7500 PRO 7,68 TB U.3 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC NAND
Kód: DETMIOSSD0157
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Formát SSD
U.3
Prodleva zápisu
15 µs
Komponent pro
Server/pracovní stanice
Šifrování/zabezpečení
TCG Enterprise
Podpora výměny za provozu
Ano
Náhodný zápis (4 KB)
215 IOPS
Podpora technologie SMART
Ano
Prodleva čtení
70 µs
Verze NVMe
2.0b
Náhodné čtení (4 KB)
1100 IOPS
Kapacita disku SSD
7,68 TB
Rychlost čtení
7000 MB/s
Počet linek rozhraní PCI Express
x4
Rychlost zápisu
5900 MB/s
Typ paměti
3D TLC NAND
NVMe
Ano
Rozhraní
PCI Express 4.0
Hmotnost a rozměry
Šířka
70,1 mm
Hmotnost
200 g
Výška
15 mm
Hloubka
100,5 mm
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 70 °C
Bezpečnostní upozornění
Varování
V případě poškození nevyhazujte baterii do běžného odpadkového koše, obraťte se na příslušnou jednotku pro likvidaci elektroniky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 649528941343 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 130 mm |
| Délka balení: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
