Medisana NM 990 masírovací stroj Krk Šedá
Kód: FIRMENMAS0069
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet rychlostí
3
Funkce ohřevu
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Správné použití
Krk
Počet programů
2
Nastavitelná intenzita
Ano
Počet masírovaných míst
1
Barva
Šedá
Příkon
Typ zdroje
Baterie
Kapacita baterie
2200 mAh
Napětí baterie
7,4 V
Typ baterie
Vestavěný
Bezkabelový
Ano
Příkon
24 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
195 mm
Šířka
235 mm
Výška
155 mm
Hmotnost
1,3 kg
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 4015588889639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 167 mm |
| Šířka balení: | 235 mm |
| Délka balení: | 175 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
