Medisana MM 825 masírovací stroj Zpět Černá, Oranžová
Kód: ZIUMENMAT0027
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.954 kg |
| EAN: | 4015588889554 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 235 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 620 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
