Medisana MG 600 masírovací stroj Univerzální Černá, Modrá
Kód: FIRMENMAS0047
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Modrá
Typ ovládání
Knoflíky
Funkce ohřevu
Ano
Počet hlav
6 hlava/hlavy
Typy masáže
Masáž shiatsu
Počet stupňů výkonu
3
Jednoduché používání
Ano
Úchyty
Ano
Správné použití
Univerzální
Ergonomická rukojeť
Ano
Vibrační funkce
Ano
Příkon
Životnost baterie
180 min
Typ zdroje
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
147 mm
Výška
150 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.395 kg |
| EAN: | 4015588889875 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 92 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
