Medisana MC 700 Masážní podložka Černý
Kód: FIRMENMAT0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet stupňů výkonu
2
Typ ovládání
Tlačítka, dálkové ovládání
Typy masáže
Masáž shiatsu
Funkce ohřevu
Ano
Správné použití
Sedět
Barva
Černá
Jednoduché čištění
Ano
Úchyty
Ano
Jednoduché používání
Ano
Příkon
Napájecí zdroj
12 V
Příkon
30 W
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
1,80 m
Délka
780 mm
Šířka
474 mm
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Při výskytu bolesti nebo nepohodlí přerušte používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 3.32 kg |
| EAN: | 4015588889684 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 95 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 805 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
