Medisana HB 680 Elektrická přikrývka 120 W Šedá Plyšový
Kód: AGDMENKPE0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Hmotnost a rozměry
Šířka
1600 mm
Hloubka
1200 mm
Technické údaje
Automatické vypnutí po
180 min
Příkon
120 W
Počet osob
1 člověk/lidí
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Barva
Šedá
Počet teplotních nastavení
3
Odnímatelný kabel
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Model
Elektrická přikrývka
Materiál
Materiál
Plyšový
Praní
Omyvatelný
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.755 kg |
| EAN: | 4015588602337 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
