Medisana DS 600 obličejová sauna Bílá
Kód: HIPMENPIE0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Spotřeba elektrické energie
250 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Napájecí zdroj
AC
Technické údaje
Kontrolka
Ano
Funkce vaření v páře
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Objem zásobníku vody
0,15 l
Bezpečnostní spínač
Ano
Vodní nádrž
Ano
Barva
Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 1.278 kg |
| EAN: | 4015588882487 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 257 mm |
| Šířka balení: | 172 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
