Mechanický šicí stroj Łucznik EWA II 2014
Kód: AGDLUNMSZ0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet programů
38
Základní materiál
Polykarbonát (PC)
Knoflíkový typ
4 kroky
Nastavitelná délka stehu
Ano
Funkce šicího stroje
Šití
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Vestavěné světlo
Ano
Automatický navlékač jehly
Ne
Volné rameno
Ano
Barva
Bílá
Držadlo
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
410 mm
Výška
325 mm
Hmotnost
5,9 kg
Hloubka
165 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.3 kg |
| EAN: | 5902022181017 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 450 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
| Model: | Mechanický šicí stroj |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
