Mechanický šicí stroj KORNELIA II 2004 Łucznik
Kód: AGDLUNMSZ0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úložný prostor pro příslušenství
Ano
Délka stehu
4 mm
Počet programů
48
Vestavěné světlo
Ano
Volné rameno
Ano
Držadlo
Ano
Základní materiál
Polykarbonát (PC)
Barva
Bílá
Knoflíkový typ
4 kroky
Nastavitelná délka stehu
Ano
Automatický navlékač jehly
Ne
Funkce šicího stroje
Šití
Nastaviltená pozice jehly
Ne
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
5,9 kg
Šířka
380 mm
Výška
310 mm
Hloubka
165 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.417 kg |
| EAN: | 5907595764018 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
| Model: | Mechanický šicí stroj |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
