Mars Gaming MPB1000PSI napájecí zdroj 1000 W 24-pin ATX ATX Černá
Kód: ZDLTACOBU0017
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Počet +12V lišt
1
Typ Power Factor Correction (PFC)
Aktivní
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Maximální výstupní proud (+12 V)
83,3 A
Maximální výstupní proud (+5 V)
20 A
Prvky ochrany napájení
Nadměrná zátěž
Maximální výstupní proud (+3,3 V)
20 A
Vstupní proud
15 A
Maximální výstupní proud (+5 Vsb)
2,5 A
Kombinovaný výkon (-12 V)
3,6 W
Kombinovaný výkon (+3,3 V)
150 W
Faktor síly
0,9
Efektivita
90%
Maximální výstupní proud (-12 V)
0,3 A
Kombinovaný výkon (+5 Vsb)
12,5 W
Kombinovaný výkon (+5 V)
150 W
Kombinovaný výkon (+12 V)
1000 W
Celkový příkon
1000 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
47 - 63 Hz
Osvědčení
Certifikáty shody
CE
Vzhled
Typ chlazení
Aktivní
Barva
Černá
Průměr větráku
14 cm
Umístění větráku
Vršek
Bezpečnostní spínač
Ano
Počet ventilátorů
1 ventilátor/ventilátory
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,75 kg
Hloubka
160 mm
Šířka
150 mm
Výška
85 mm
Údaje o balení
Výška balení
206 mm
Typ balení
Krabice
Šířka balení
258 mm
Hloubka balení
136 mm
Možnosti připojení
Počet konektorů EPS
2
Počet napájecích konektorů SATA
6
Typ kabeláže
Plně modulární
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny)
2
Napájecí konektor EPS (4+4 kolíky)
Ano
CPU napájecí konektor (4+4pin)
Ano
Napájecí konektor základní desky
24-pin ATX
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin)
3
Konektor ATX zdroje (24-pin)
Ano
Výkon
Účel
PC
Certifikace 80PLUS
80 PLUS Gold
Formát PSU
ATX
Hlučnost
14 dB
Typ ložiska
FDB
Obsah balení
Dodávané kabely
Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.342 kg |
| EAN: | 8435693110163 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 141 mm |
| Šířka balení: | 273 mm |
| Délka balení: | 212 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
