Mars Gaming MCF počítačová skříň Midi Tower Černá
Kód: OBUTACOBU0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Formát SSD
2.5"
Vzhled
Vhodné pro
Hraní
Model
PC
Formát
Midi Tower
Osvětlení
Ano
Maximální délka grafické karty
33 cm
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Boční okno
Ano
Maximální výška CPU chladiče
17,7 cm
Počet expanzních slotů
7
Počet 2.5" pozic
3
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Vylepšená správa kabelů
Ano
Barva
Černá
Počet 3,5" pozic
2
Barva podsvětlení
Modrá
Hmotnost a rozměry
Šířka
216 mm
Výška
460 mm
Hloubka
380 mm
Hmotnost
4,7 kg
Možnosti připojení
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A
1
Počet portů USB 2.0
2
Chlazení
Počet podporovaných horních ventilátorů (max)
2
Podporované velikosti předních chladičů
120
Počet podporovaných předních ventilátorů (max)
3
Podporované průměry předních ventilátorů
120
Podporované průměry vrchních ventilátorů
120
Schopnost kapalinového chlazení
Ano
Podporované velikosti zadních chladičů
120 mm
Počet podporovaných zadních ventilátorů (max)
1
Podporované průměry zadních ventilátorů
120 mm
Napájení
Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů
ATX
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.62 kg |
| EAN: | 8435693103271 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 440 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
