Manhattan 716000 vozík a skříň pro nabíjení přenosných zařízení Přenosný vozík na zařízení Černá
Kód: TABMNHLAD0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet podporovaných konektorů
USB
Zdroj nabíjení
AC
Ventilace
Ano
Typ zámku
Kód
LED indikátory
Status
Podporovaná přenosná zařízení
Tablet
Uzamykání
Ano
Počet podporovaných zařízení
32
Prvky ochrany napájení
Přepětí
Příkon
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Vstupní proud
16 A
Celkový příkon
576 W
Výstupní napětí
5 - 12 V
Výstupní proud
3 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Přepěťová ochrana
Ano
Výkon na zařízení
18 W
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Hloubka slotu
33 cm
Délka šňůry
2 m
Barva
Černá
Šířka slotu
2,2 cm
Otočná kolečka
Ano
Model
Přenosný vozík na zařízení
Výška slotu
23,5 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
560 mm
Tloušťka zabudování
1,5 mm
Hmotnost
35 kg
Výška
590 mm
Hloubka
375 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
38,8 kg
Provozní podmínky
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-15 - 45 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
AC
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 38.75 kg |
| EAN: | 766623716000 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 635 mm |
| Šířka balení: | 455 mm |
| Délka balení: | 635 mm |
| Certifikace: | PD 3.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
