Manhattan 715959 vozík a skříň pro nabíjení přenosných zařízení Přenosná skřínka na zařízení Černá
Kód: TABMNHLAD0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
LED indikátory
Status
Prvky ochrany napájení
Nadproud
Zdroj nabíjení
AC
Uzamykání
Ano
Počet podporovaných zařízení
20
Počet podporovaných konektorů
USB typu C
Podporovaná přenosná zařízení
Tablet
Typ zámku
2 klíče
Ventilace
Ano
Příkon
Výkon na zařízení
18 W
Vstupní střídavé napětí
110 - 240 V
Výstupní napětí
5 - 12 V
Vstupní proud
16 A
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Celkový příkon
360 W
Výstupní proud
3 A
Přepěťová ochrana
Ano
Osvědčení
Certifikáty shody
RoHS
Vzhled
Výška slotu
23,5 cm
Umístění
Tabulka
Model
Přenosná skřínka na zařízení
Délka šňůry
2 m
Barva
Černá
Základní materiál
Kov
Hloubka slotu
26,4 cm
Šířka slotu
2,2 cm
Hmotnost a rozměry
Šířka
610 mm
Výška
345 mm
Hmotnost
19 kg
Hloubka
370 mm
Tloušťka zabudování
1,5 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
22 kg
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
20 - 80%
Rozsah teplot při skladování (T-T)
-15 - 45 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 40 °C
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Dodávané kabely
AC
Počet přiložených klíčů
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 766623715959 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 685 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
| Certifikace: | PD 3.0 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
