Makita UM600DZX akumulátorové nůžky na trávu Černá, Modrá 12 V
Kód: NAKMAKNDZ0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Míra akustického tlaku
75 dB
Ergonomický úchop
Ano
Vydávání vibrací
2,5 m/s²
Jednoduché skladování
Ano
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,3 kg
Hmotnost (včetně baterie)
1,5 kg
Výška
131 mm
Šířka
329 mm
Hloubka
177 mm
Baterie
Napětí baterie
12 V
Životnost baterie
90 min
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ne
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vždy noste vhodný ochranný oděv a brýle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.25 kg |
| EAN: | 088381837279 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
