Makita UM600DWAEX Akumulátorové nůžky na trávu 16 cm černé, modré Lithium-iontové (Li-Ion) 18 V
Kód: NAKMAKNDZ0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Ovládání rozestupu
Ano
Indikace potřeby nabití
Ano
Barva
Černá
Křovinová čepel
Ano
Ergonomický úchop
Ano
Bezpečnostní vypínač
Ano
Snadné uchopení
Ano
Šířka čepele
16 cm
Frekvence cyklu
2500 spm
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,5 kg
Délka
347 mm
Baterie
Napětí baterie
10,8 V
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Kapacita baterie
2 Ah
Obsah balení
Nabíječka
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zařízení neponořujte do vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.31 kg |
| EAN: | 088381837354 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 200 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
