Makita UH6580 motorový křovinořez Dvojité ostří 670 W 4,4 kg
Kód: NELMAKNDZ0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Výkon motoru
670 W
Hmotnost a rozměry
Výška
206 mm
Hmotnost
4,4 kg
Šířka
223 mm
Hloubka
1049 mm
Technické údaje
Barva
Tyrkysová
Frekvence cyklu
3000 spm
Velikost ostří
65 cm
Maximální střihací tloušťka
1,8 cm
Míra akustického tlaku
87 dB
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Hladina akustického výkonu
95 dB
Hlučnost
96 dB
Vydávání vibrací
4,4 m/s²
Rozteč čepele zubů
2,8 cm
Typ ostří
Dvojité ostří
Doba cyklu bez zatížení
1500 spm
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.4 kg |
| EAN: | 088381095785 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 1200 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
