Makita UH6570 motorový křovinořez Dvojité ostří 550 W 3,8 kg
Kód: NELMAKNDZ0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
230 V
Výkon motoru
550 W
Hmotnost a rozměry
Výška
206 mm
Šířka
223 mm
Hmotnost
3,8 kg
Hloubka
1042 mm
Technické údaje
Typ ostří
Dvojité ostří
Standardní odchylka
1,5 dB
Vydávání vibrací
6,7 m/s²
Hladina akustického výkonu
97,9 dB
Maximální střihací tloušťka
1,8 cm
Rozteč čepele zubů
2,8 cm
Hlučnost
100 dB
Odchylka měření K
1,5 m/s²
Barva
Tyrkysová
Frekvence cyklu
1600 spm
Velikost ostří
65 cm
Míra akustického tlaku
89,9 dB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nepoužívejte v blízkosti hořlavých materiálů.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.931 kg |
| EAN: | 088381095761 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 1200 mm |
| Délka balení: | 240 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
