Makita UH5570 motorový křovinořez 550 W 3,58 kg
Kód: NELMAKNDZ0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Příkon
Vstupní střídavé napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Výkon motoru
550 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,58 kg
Délka zdvihu
55 cm
Technické údaje
Barva
Tyrkysová
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Vyhněte se kontaktu s vodou a skladujte jej na suchém místě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.65 kg |
| EAN: | 088381095723 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 1050 mm |
| Délka balení: | 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
