Makita HS7611 přenosná kotoučová pila 19 cm 5500 ot/min 1600 W
Kód: NELMAKPTA0016
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Popis výrobku
Podmínky používání tříleté záruky DeWalt https://www.dewalt.pl/3/
Základní materiál
Hliník
Příkon
Příkon
1600 W
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,9 kg
Výkon
Průměr kotouče
19 cm
Hloubka řezu (90º)
65, 190
Míra akustického tlaku
106 dB
Maximální průměr kotouče
19 cm
Minimální průměr kotouče
18,5 cm
Volnoběžná rychlost (max)
5500 ot/min
Hloubka řezu (45°)
4,5 cm
Obsah balení
Přídavná rukojeť
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Pilový kotouč v balení
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vždy používejte vhodné osobní ochranné prostředky, jako jsou ochranné brýle a rukavice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.465 kg |
| EAN: | 088381854719 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 214 mm |
| Šířka balení: | 423 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
